Autobanga automobiliu nuoma

Autobanga automobilių nuoma

Add your review
9.2/10 (Expert Score)
Product is rated as #2 in category Auto nuoma
Autobanga - viena ilgiausiai veikiančių automobilių nuomos įmonių Lietuvoje. Ji siūlo platų automobilių pasirinkimą ir labai konkurencingas kainas Lietuvos auto nuomos rinkos kontekste. Tačiau buvusių įmonės klientų vertinimai internete - labai dviprasmiški.
PROS:
 • Platus automobilių tipų ir markių pasirinkimas
 • Automobilių nuomos su vairuotojų galimybė
 • Nėra rezervacijos ir administravimo mokesčių
 • Privalomas tik 1 metų vairavimo stažas
 • Nėra kredito kortelės mokesčių
 • Ilgalaikės nuomos galimybė (iki 36 mėn.)
 • Lojaliems klientams vasaros nuolaidos visiems automobiliams
 • Vestuvinių automobilių nuoma
CONS:
 • Ne patys naujausi automobiliai
 • Nepatogiai pateikiama informacija interneto svetainėje

Autobanga yra daugiau nei 19 metų Lietuvoje automobilių nuomos paslaugas teikianti įmonė. Tai – viena seniausiai tokia veikla Lietuvoje užsiimančių įmonių. Autobanga savo klientams gali pasiūlyti platų auto nuomos paslaugų spektrą, pradedant trumpalaike ir baigiant ilgalaike automobilių nuoma. Įmonė automobilius gali išnuomoti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje.

Pagrindiniai faktai

Apie nuomos paslaugą Apie automobilius
Nuomos kaina parai
nuo 20.8€ iki 120€
Kėbulo tipai Hečbekai, sedanai, universalai, kupe, visureigiai (SUV), kabrioletai, vienatūriai, krovininiai
Nuomos laikotarpis nuo 1 paros Automobilių klasės Pildoma
Automobilių parko dydis 39 automobiliai Automobilių markės Ford, Opel, Volkswagen (VW), Toyota, BMW, Lexus, Mercedes Benz, Audi, Honda, Subaru, Jeep, Chrysler, Peugot, Iveco
Nuomos punktai Vilniuje (4), Kaune (2), Klaipėdoje (2), Palangoje (1) Automobilių pagaminimo metai
2015-2021 m.

Kaip išsinuomoti automobilį?

Autobanga įmonėje automobilį išsinuomoti galima internetu arba susisiekus su įmone jos kontaktais: telefonu +370 5 212 7777, el. paštu info@autobanga.lt arba per įmonės Facebook paskyrą. Pasirinkus automobilį nuomotis internetu, jums reikės atlikti šiuos žingsnius:

 1. Aplankyti Autobanga.lt interneto svetainę. Joje galėsite patogiai nurodyti pagrindinę informaciją apie užsakymą: kur ir kada ketinate pasiimti bei grąžinti automobilį.Autobanga auto nuomos užsakymo parinktys
 2. Nurodžius pagrindinius užsakymo duomenis ir juos patvirtinus, būsite nukreipti į automobilio pasirinkimo puslapį. Šiame puslapyje galėsite pasirinkti iš daugmaž 40 skirtingų automobilių. Juos galite nesunkiai rūšiuoti pagal jų kategoriją ir kėbulo tipą. Galite pasirinkti ekonominę, kompaktinę, vidutinę ar prestižinę klasę. Taip pat ir šiuo kėbulo tipus: 4 ratais varomą visureigius, kabrioletus, vienatūrius bei krovininius automobilius. Be to, tame pačiame puslapyje galėsite atlikti ir prieš tai įvestų užsakymo duomenų korekcijas.Autobanga nuomojami automobiliai
 3. Išsirinkę norimą automobilį, galėsite pradėti jo rezervacijos procesą. Jo metu būsite nukreipti į sekantį puslapį. Jame matysite automobilio nuotraukas, pagrindinę informaciją apie automobilį, jo privalumus, savybes ir nuomos kainas. Taip pat galėsite pasirinkti papildomas paslaugas: apsaugą ir papildomą įrangą. Kiekviena parinktis turi skirtingas, aiškiai nurodytas kainas. Be 4 skirtingų apsaugos paslaugos lygių, galėsite išsinuomoti GPS navigaciją, WiFi modemą, kūdikio lopšį bei vaikišką kėdutę. Puslapio apačioje turėsite pateikti savo kontaktinius duomenis, sutikti su rezervacijos ir nuomos sąlygomis bei patvirtinti automobilio rezervaciją. Autobanga papildomos nuomos paslaugos

Kitos paslaugos

Autobanga įmonė siūlo:

 • Trumpalaikę ir ilgalaikę automobilių nuomą;
 • Automobilių nuomą su vairuotoju;
 • Vestuvinių automobilių (limuzinų) nuomą.

Akcijos / nuolaidos

Šiuo metu Autobanga taiko 40% nuolaidą visiems nuomojamiems automobiliams. Akcija galioja šį rudenį, t.y. iki 2022-11-31.

Autobanga taip pat taiko papildomas nuolaidas (iki 20%) turintiems Autobanga nuolaidų kortelę.

Atskiriems automobiliams taip pat gali būti taikoma akcinė kainodara.

Auto nuomos paslaugų naudojimas

Autobangos interneto svetainė yra pakankamai patogi. Tuo pat metu, ji yra ir pakankamai primityvi, stokojanti šiuolaikiškumo. Nepaisant to, naudojantis Autobanga.lt sistema, automobilį išsinuomoti nėra sudėtinga. Tiesa, puslapyje yra prašoma patvirtinti pasirinktą nuomos datą ir terminą, bet galima užtrukti, kol suprantama, kaip tą padaryti (reikia dar kart paspausti tą patį mygtuką).

Informacija apie kiekvieną automobilį yra pateikiama aiškiai ir glaustai. Pasirinkus automobilį, taip pat aiškiai yra pateikiama automobilio nuomos bei kiekvienos iš atskirų paslaugų kainodara. Galima lengvai ir patogiai pasirinkti norimą paslaugą ir matyti realiu laiku atnaujinamą nuomos kainą. Bendrai paėmus, automobilio rezervacija Autobanga.lt svetainėje yra nesudėtinga, greita ir patogi.

Klientų atsiliepimai

Autobanga klientų įvertinimai Lietuvoje:

Google – apie 2.8/5
Rekvizitai – 6.2/10

Teigiami įmonę vertinantys klientai dažniausiai savo įvertinimo nedetalizuoja.

Tuo tarpu neigiami įvertinimai dažniausiai paliekami dėl prasto klientų aptarnavimo bei nesutinkant dėl pinigų nuskaičiavimo nuo kortelės taikymo.

Rekvizitai ir kontaktai

Įmonė: UAB Autobanga
Adresas: Arklių g. 24, Vilnius
Tel. nr.: +370 5 212 7777 ir +370 652 12777
El. paštas: info@autobanga.lt

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Autobanga automobilių nuoma”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Autobanga automobilių nuoma
Autobanga automobilių nuoma

Automobilių nuoma - visi nuomotojai vienoje vietoje | Venirent.lt
Logo
Enable registration in settings - general