Autogrupė automobilių nuoma

Autogrupė automobilių nuoma

Add your review
8.8/10 (Expert Score)
Product is rated as #3 in category Auto nuoma
Autogrupė - pakankamai platų automobilių pasirinkimą siūlanti auto nuomos įmonė. Pasirinkimo diapozonas platus vertinant pagal daugelį kriterijų: nuo kainos iki kėbulo tipų. Galbūt sunkiau patenkinami būtų tik naujausių ir prabangiausių automobilių ieškančių klientų poreikiai. Autogrupė nuoma gali būti apsunkinta dėl to, kad ji nuomos punktus turi tik Vilniuje ir Kaune. Taip pat dėl patobulinimų reikalaujančios rezervacijos formos interneto svetainėje.
PROS:
 • Labai didelis automobilių parkas
 • Didelis ekonomiškų automobilių pasirinkimas
 • Nėra rezervacijos mokesčio
 • Į nuomos kainą įskaičiuotos ir papildomos paslaugos
 • Prisitaikymas prie kliento, lankstumas
 • Galimybė atsiskaityti banko kortele ir grynaisiais
CONS:
 • Nepatogi ir pakankamai primityvi interneto svetainė
 • Nuomos punktai tik Vilniuje ir Kaune
 • Didelis užstatas

Autogrupė yra beveik dešimtmetį Lietuvoje automobilių nuomos paslaugas teikianti įmonė. Autogrupė klientams siūlo pakankamai lanksčias paslaugas su reikšmingu skirtingų automobilių pasirinkimu. Nuomos kainų diapozonas, kaip ir automobilių markių, pagaminimo metų, jų klasių ir kt. – labai platus. Todėl išsirinkti sau automobilį galės visi. Galbūt išskyrus tuos, kurie nori pačių naujausių ir prabangiausių automobilių. Taip pat reikia atkreipti dėmesį, kad Autogrupė turi nuomos punktus tik Vilniuje ir Kaune.

Pagrindiniai faktai

Apie nuomos paslaugą Apie automobilius
Nuomos kaina parai
nuo 30€ iki 290€
Kėbulo tipai standartinė klasė, ekonominė klasė, vidutinė klasė, prestižinė klasė, minivenai, visureigiai (SUV)
Nuomos laikotarpis nuo 1 paros Automobilių klasės Pildoma
Automobilių parko dydis 43 automobiliai Automobilių markės Nissan, Renault, Kia, Seat, Toyota, Škoda, Opel, Volkswagen (VW), Hyundai, Honda, BMW, Peugot, Suzuki, Citroen, Dacia, Volvo, Mercedes Benz
Nuomos punktai Vilniuje (2), Kaune (2) Automobilių pagaminimo metai
2006-2021 m.

Kaip išsinuomoti automobilį?

Ko gero patogiausia automobilį išsinuomoti internetu. Tačiau tą galima padaryti ir telefonu: Vilniuje +370 609 77888 ir Kaune +370 604 44955. Taip pat su įmonės atstovais galite susisiekti el. paštu info@autogrupe.lt. Pasirinkus nuomotis automobilį internetu, jums reikės:

 1. Nueiti į Autogrupe.lt interneto svetainę. Čia galite automobilį išsinuomoti galite dviem būdais. Pirmas jų – užpildyti auto nuomos formą ir ją išsiųsti. Formą rasite pačiame pagrindinio puslapio centre. Pastebėtina, kad ši forma – daug detalesnė ir ne tokia paprasta, lyginant ją su kitų auto nuomos puslapių formomis. Čia neužteks nurodyti tik automobilio paėmimo ir grąžinimo punkto bei datos. Jūs taip pat turėsite pateikti savo vardą ir pavardę, telefono numerį, el. paštą. Papildomai turėsite nurodyti ir automobilio klasę bei norimą greičių dėžę. Tik tuomet galėsite patvirtinti ir išsiųsti šią formą.Autogrupe auto nuomos forma
 2. Alternatyvus būdas – pasirinkti automobilį iš po aukščiau aprašyta forma esančio sąrašo. Jame yra nurodyti visi nuomojami automobiliai su nuotraukomis, markės ir modelio pavadinimu, pavarų dėže, kuro tipu ir kaina. Automobilius galima rūšiuoti pagal klasę, kuro tipą, greičių dėžę ir kainą.Autogrupė nuomojami automobiliai
 3. Pasirinkus norimą automobilį, galite pradėti jo rezervacijos procesą. Naujame puslapyje matysite pasirinkto automobilio nuomos kainas skirtingiems laikotarpiams, jo klasę, kuro, pavarų dėžės, kėbulo tipus, durų skaičių, darbinį tūrį, vidutines kuro sąnaudas, pagaminimo metus ir spalvą. Taip pat matysite išskirtus transporto priemonės privalumus. Žemiau matysite rezervacijos formą. Ją užpildę galėsite pasirinkti nuomojamus priedus. Galiausiai galėsite matyti galutinę nuomos kainą. Jei jis jus tenkins, galėsite patvirtinti rezervaciją.

Kitos paslaugos

Autogrupė siūlo tik standartines automobilių nuomos paslaugas.

Akcijos / nuolaidos

Autogrupė siūlo dvi nuolaidų korteles: sidabrinę ir auksinę. Sidabrinė nuolaidu kortelė Jums suteiktu 10% nuolaidą automobilio nuomai + visą nuomos laikotarpį, visais aksesuarais galėsite naudotis nemokamai. Auksinė nuolaidų kortelė Jums suteiktu 15% nuolaida automobilio nuomai + visą nuomos laikotarpį, visais aksesuarais galėsite naudotis nemokamai.

Auto nuomos paslaugų naudojimas

Skirtingai nei kitose automobilių nuomos interneto svetainėse, Autogrupe.lt nesiūlo paprastos nuomos sąlygų parinkties formos. Vietoje jos, pagrindinio puslapio centre yra automobilių nuomos forma, kurioje reikia nurodyti detalią informaciją, įskaitant kontaktinius asmens duomenis. Tik tuomet galima formą patvirtinti ir išsiųsti.

Tačiau Autogrupe.lt galima rasti visų nuomojamų automobilių sąrašą kiek žemiau. Jį galima patogiai filtruoti pagal keletą svarbiausių kriterijų. Pasirinkus automobilį, lankytojas yra nukreipiamas į kitą puslapį. Jame pateikiama visa svarbiausia informacija apie automobilį. Ten taip pat galima nurodyti standartinę rezervacijos informaciją: norimą nuomos punktą, transporto priemonės paėmimo ir grąžinimo datas.

Nepaisant to, norėtųsi, kad puslapyje būtų galimybę standartinę rezervacijos formą užpildyti paprasčiau. Šiuo metu ji reikalauja per daug informacijos, taip apsunkindama potencialių klientų nuomos procesą.

Klientų atsiliepimai

Autogrupė klientų įvertinimai Lietuvoje:

Google – apie 5/5
Rekvizitai – 6/10

Įmonę įvertinusių klientų nėra daug, todėl negalima daryti jokių išvadų ar išskirti pozityvias ir negatyvias tokių vertinimų puses.

Rekvizitai ir kontaktai

Įmonė: UAB Automobilių grupė
Adresas Vilniuje: J. Dobkevičiaus g. 8, 104 kab., LT-02189 Vilnius
Adresas Kaune: H. Ir O. Minkovskiu g. 134, Kaunas
Tel. nr. Vilniuje: +370 609 77888
Tel. nr. Kaune: +370 604 44955
El. paštas: info@autogrupe.lt

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Autogrupė automobilių nuoma”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Autogrupė automobilių nuoma
Autogrupė automobilių nuoma

Automobilių nuoma - visi nuomotojai vienoje vietoje | Venirent.lt
Logo
Enable registration in settings - general