Litcarrent automobilių nuoma

LitCarRent automobilių nuoma

Add your review
8.3/10 (Expert Score)
Product is rated as #5 in category Auto nuoma
LitCarRent - trumpalaikę ir ilgalaikę automobilių nuomą siūlanti įmonė. Nors automobilių parkas nėra pats didžiausias, nuomojami automobiliai yra nauji. Galima išsinuomoti net ir šių metų gamybos automobilių. Automobilių nuomos kainos nėra didelės. Klientai dažnai išskiria gerą klientų aptarnavimą bei tendencingai įmonę vertina teigiamai.
PROS:
 • Nauji automobiliai įmonės automobilių parke
 • Plačiai išsidriekęs nuomos punktų tinklas (5 miestuose, įskaitant Marijampolę)
 • Į nuomos kainą įskaičiuoti TPVCA ir KASKO draudimai
 • Visą parą (24/7) teikiama nemokama techninė pagalba kelyje
 • Nemokamas rezervacijos atšaukimas ir sąlygų pakeitimas
CONS:
 • Nedidelis automobilių nuomos pasirinkimas

LitCarRent (UAB Gelgotos Transportas) – įmonė, kuri apie 7 metus teikia automobilių nuomos paslaugas Lietuvos  gyventojams ir į šalį atvykstantiems svečiams. Įmonė siūlo trumpalaikės ir ilgalaikės auto nuomos paslaugas. Nuomos kainomis ir automobilių pasiūla, LitCarRent neišsiskiria iš konkurentų tarpo. Įmonė gali pasiūlyti kelių skirtingų klasių ir kėbulo tipų automobilius trumpalaikiam ir ilgalaikiam nuomąvimuisi. Nors įmonės automobilių pasiūla nėra pati didžiausia, čia savo poreikį galės patenkinti ir naujesnių automobilių nuomai ieškantys klientai. LitCarRent automobilių parke yra ir šių metų (2022 m.) gamybos automobilių. Seniausi – pagaminti vos 2019 metais.

Pagrindiniai faktai

Apie nuomos paslaugą Apie automobilius
Nuomos kaina parai
nuo 45€ iki 78€
Kėbulo tipai hečbekai, sedanai, vienatūriai, visureigiai (SUV), mikroautobusai
Nuomos laikotarpis nuo 1 paros Automobilių klasės ekonominė, kompaktinė, vidutinio dydžio, dideli, premium
Automobilių parko dydis 10 automobilių Automobilių markės Toyota, Renault
Nuomos punktai Vilniuje (2), Kaune (2), Klaipėdoje (1), Palangoje (2), Marijampolė (1) Automobilių pagaminimo metai
2019-2022 m.

Kaip išsinuomoti automobilį?

Kontaktai nuomai iš LitCarRent: +370 650 55822 ir rent@litcarrent.com. Automobilį taip pat galima išsinuomoti internetu, sekant žemiau aprašytą algoritmą.

 1. Pirmiausia apsilankykite LitCarRent.lt interneto svetainėje. Joje matysite automobilio rezervacijos langą. Jame turėsite nurodyti norimą transporto priemonės paėmimo vietą, grąžinimo vietą bei atitinkamas datas. Tuomet būsite nukreipti į automobilių sąrašą, kuriame bus visi jūsų pasirinktoms datoms ir vietoms laisvi automobiliai.LitCarRent automobilio rezervacija
 2. Automobilį taip pat galite pasirinkti iš žemiau rezervacijos formos pateikto naujų automobilių sąrašo. Taip pat – paspaudę mygtuką „Žiūrėti visus automobilius”.
 3. Atsidariusiame puslapyje galite pasirinkti vieną iš nuomojamų automobilių kategorijų. Galite rinktis iš ekonominių, kompaktinių, vidutinio dydžio, didelių, premium klasės, vienatūrių automobilių bei visureigių ir mikroautobusų. Pasirinkus norimą kategoriją, prieš save matysite visus nuomai galimų tos kategorijos automobilius.LitCarRent automobilių nuomos kategorijos
 4. Prie kiekvieno nuomai galimo automobilio bus pateikta jo informacija. Ją sudaro: automobilio nuotrauka, vietų ir durelių skaičius, pavarų dėžės ir naudojamo kuro tipai, kuro naudojimo efektyvumas, pagaminimo metai, kategorija bei įmonės automobiliui priskirta kuro politika. Taip pat bus nurodyta auto nuomos kaina už 1 dieną.LitCarRent informacija apie nuomojamą automobilį
 5. Išsirinkus dominantį automobilį, spauskite greta jo anketa esantį mygtuką „Užsakyti”. Būsite nukreipti į užsakymo langą.
 6. Atsidariusiame užsakymo lange galėsite matyti dar detalesnę informaciją apie pasirinktą automobilį. Be jau minėtos informacijos, jums taip pat bus pateikiama informacija apie lagaminų talpą, kondicionierių. Bus pateikiamas ir detalesnis automobilio bei pačios paslaugos aprašymas. Tame pačiame lange galėsite pasirinkti papildomas paslaugas. Galėsite rinktis: papildomą draudimą, automobilio plovimą, vaikiškos kėdutės ar GPS navigacijos sistemos nuomos. Turėsite papildomai sumokėti, jei esate jaunas vairuotojas (<25 metų amžiaus).
 7. Pasirinkus visas paslaugas, nurodžius kitą užsakymo ir užsakovo informaciją, rezervaciją galėsite patvirtinti.

Kitos paslaugos

LitCarRent siūlo tik traumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos paslaugas.

Akcijos / nuolaidos

Šiuo metu LitCarRent akcijų ir nuolaidų savo klientams netaiko.

Auto nuomos paslaugų naudojimas

LitCarRent siūlo standartinį auto nuomos puslapio funkcionalumą. Nuomojamų automobilių sąrašą galite pasiekti tiek užpildę rezervacijos formą, tiek per po ja esantį naujų automobilių sąrašą.

LitCarRent pateikia gana detalią informaciją apie kiekvieną nuomojamą automobilį. Tačiau automobilius rūšiuoti galima tik pagal jų kategoriją ir pavarų dėžės tipą. Nedidelis automobilių skaičius nesudaro didesnių problemų susipažinti su bazine kiekvieno automobilio informacija. Tačiau vis tiek norėtųsi greitesnio ir patogesnio būdo surasti sau tinkamą automobilį (pvz. pagal naudojamo kuro tipą, jo panaudojimo efektyvumą, kitus kriterijus).

Klientų atsiliepimai

LitCarRent klientų įvertinimai Lietuvoje:

Google – 4/5
Facebook – 4.6/10
Rekvizitai – 5.2/10

Dauguma internete randamų klientų atsiliepimų apie įmonę yra teigiami. Dažniausiai minimas puikus klientų aptarnavimas. Taip pat pozityviai atsiliepiama apie nuomos kainas.

Keli neigiamai atsiliepimai – apie nesusipratimus, kai rezervuotas automobilis nebuvo paruoštas ir prieinamas nuomai.

Rekvizitai ir kontaktai

Įmonė: UAB Gelgotos Transportas
Adresas: Parodų g. 2, Vilnius / Šilutės pl. 33 / Vilniaus g.1, Klaipėda / Gėlyno g. 10, Marijampolė
Tel. nr.: +370 650 55822
El. paštas: rent@litcarrent.com

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LitCarRent automobilių nuoma”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

LitCarRent automobilių nuoma
LitCarRent automobilių nuoma

Automobilių nuoma - visi nuomotojai vienoje vietoje | Venirent.lt
Logo
Enable registration in settings - general