Ollex automobiliu nuoma

Ollex automobilių nuoma

Add your review
8.5/10 (Expert Score)
Product is rated as #4 in category Auto nuoma
Ollex teikia kompleksines automobilių nuomos, transportavimo ir logistikos paslaugas. Pagrindinė įmonės veikla - keleivių pavežimai. Pagrindinis Ollex teikiamų paslaugų išskirtinumas - didelis autobusų nuomai pasirinkimas. Kur kas skurdesnė įmonės lengvųjų automobilių nuomai pasiūla. Todėl įmonės paslaugos labiau tinkamos ieškantiems standartinių lengvųjų automobilių nuomos sprendimų ir nestandartinių kitų transporto priemonių nuomos pasirinkimų.
PROS:
 • Didelis kitų transporto priemonių (minivenų, mikroautobusų ir autobusų) nuomos pasirinkimas
 • Kompleksinės logistikos ir auto nuomos paslaugos
 • Nuomos su vairuotoju galimybė
 • Galima automobilių naudotis visose Europos Sąjungos šalyse be apribojimų
 • Prisitaikymas prie kliento, lankstumas
 • Nuomos punktai Talino ir Rygos oro uostose
CONS:
 • Nedidelis lengvųjų automobilių nuomos pasirinkimas
 • Ne visai aiškiai ir lankytojui suprantamai pateikiama informacija apie nuomojamas transporto priemones

Ollex yra ne tik automobilių nuomos įmonė. Ji taip pat teikia įvairias kitas su transportu susijusias paslaugas. Ollex yra viena iš ne tik Lietuvos, bet visų Baltijos šalių transporto paslaugų rinkos lyderių. Įmonė yra kone vienintelė, kuri privatiems ir verslo klientams gali pasiūlyti autobusų nuomos paslaugą. Lengvųjų automobilių nuomos parko dydis nėra pats didžiausias, todėl netenkins tų, kuriems reikalingas platus, įvairių klasių, markių ir kėbulo tipų pasirinkimas. Bendrai, Ollex paslaugas klientams teikia beveik 14 metų.

Pagrindiniai faktai

Apie nuomos paslaugą Apie automobilius
Nuomos kaina parai
nuo 35€ iki 95€
Kėbulo tipai
Nuomos laikotarpis nuo 1 paros Automobilių klasės ekonominė, kompaktinė, standartinė, verslo
Automobilių parko dydis 4 automobiliai Automobilių markės Toyota, Renault, Mercedes Benz
Nuomos punktai Vilniuje (1), Kaune (1), Klaipėdoje (1), Palangoje (1) Automobilių pagaminimo metai

Kaip išsinuomoti automobilį?

Išsinuomoti automobilį iš Ollex galima susisiekus telefonu (+370 (5) 2104304), el. paštu (info@ollex.lt) arba užpildžius užklausos formą įmonės interneto svetainėje. Automobilį rezervuoti galima ir internetu. Tam reikia apsilankyti Ollex.lt interneto svetainėje bei atlikti šiuos žingsnius:

 1. Atlikti transporto priemonės paiešką užpildant puslapio centre esančią formą. Joje reikia nurodyti automobilio paėmimo ir grąžinimo vietas bei šių veiksmų datą:Ollex transporto priemonės paieška
 2. Kitas būdas: pasirinkti vieną iš žemiau pateiktų automobilio kategorijų arba vieną iš nuomai siūlomų automobilių.Ollex automobilių nuoma
 3. Pagal nutylėjimą, lankytojui yra rodomi lengvieji automobiliai nuomai. Tarp jų – Toyota Auris, Toyota Yaris ir Toyota RAV4. Norint pamatyti kitų kategorijų transporto priemones (minivenus, mikroautobusus, autobusus), jums reikės pasirinkti atitinkamą kategoriją. Suradus norimą išsinuomoti transporto priemonę, reikia spausti greta automobilio informacijos ir nuotraukos esantį mygtuką „Rezervuoti”.
 4. Atsidariusiame puslapyje galėsite nurodyti arba koreguoti pagrindinę užsakymo informaciją. Tai yra, automobilio paėmimo ir palikimo vietas bei datą. Taip pat galėsite užsisakyti vieną iš papildomų Ollex siūlomų paslaugų. Tai – galimybė automobilį naudoti už Lietuvos Respublikos sienų, GPS navigacijos, kūdikio ir vaiko kėdučių nuoma, Wi-Fi internetas, papildomas draudimas bei vairuotojas. Susipažinus su informacija apie automobilį bei užsakymą, matysite galutinę nuomos kainą. Viskam tenkinant, rezervaciją reikės patvirtinti.Ollex papildomų paslaugų nuoma ir rezervacija

Kitos paslaugos

Ollex ir siūlo ir kitas nuomos, transportavimo ir logistikos paslaugas. Kaip jau minėjome, įmonė siūlo lengvųjų automobilių, minivenų, mikroautobusų ir autobusų nuomos paslaugas. Taip pat:

 • Keleivių pavežimą tarp Baltijos šalių;
 • Oro uosto ekspresą;
 • Smulkių krovinių pervežimą;
 • Privačias ir VIP transporto paslaugas.

Akcijos / nuolaidos

Šiuo metu Ollex akcijų ir nuolaidų savo klientams netaiko.

Auto nuomos paslaugų naudojimas

Ollex siūlo standartinį automobilių nuomos internetu funkcionalumą. Jis nei teigiamai, nei neigiamai neišsiskiria iš konkurentų. Pagrindiniame Ollex.lt puslapyje galima nesunkiai rasti norimą transporto priemonę pagal atitinkamas kategorijas. Atskirų automobilių nuomą taip pat galima pasiekti iš pagrindinio puslapio, neatliekant papildomos paieškos. Tai padeda iš karto įvertinti nuomojamų automobilių pasiūlą.

Tačiau informacijos apie nuomojamus automobilius puslapyje yra labai mažai. Pavyzdžiui, nėra nurodo kokie yra automobilio pagaminimo metai, jo naudojamo kuro tipas, efektyvumas. Taip pat automobilių filtravimas yra skurdus. Transporto priemones galima rūšiuoti tik pagal klasę/kategoriją, pavarų dėžės tipą ir vietų skaičių. Tai gali būti susiję su mažesniu nei konkurentų automobilių parko dydžiu. Tačiau detalesnė informacija apie kiekvieną automobilį tikrai praverstų kiekvienam suinteresuotam lankytojui.

Klientų atsiliepimai

Kadangi automobilių nuoma nėra pagrindinė Ollex veikla, išskirti kaip klientai vertina būtent nuomos, o ne kitas įmonės teikiamas paslaugas – sunku. Dauguma internete apie įmonė randamų atsiliepimų yra susiję su pavežimo, o ne nuomos paslaugomis.

Rekvizitai ir kontaktai

Įmonė: UAB Olego transportas (Ollex)
Adresas: Geologų g. 16, Vilnius
Tel. nr.: +370 (5) 2104304
El. paštas: info@ollex.lt

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ollex automobilių nuoma”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ollex automobilių nuoma
Ollex automobilių nuoma

Automobilių nuoma - visi nuomotojai vienoje vietoje | Venirent.lt
Logo
Enable registration in settings - general