Toprent automobiliu nuoma

TopRent automobilių nuoma

Add your review
8.2/10 (Expert Score)
Product is rated as #6 in category Auto nuoma
TopRent - patrauklias auto nuomos kainas siūlantį įmonė, turinti daugiametę nuomos paslaugų teikimo patirtį. TopRent veiklą vykdo ne tik Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje). Ji paslaugas teikia ir kitose Baltijos šalyse, Ispanijoje ir Nyderlanduose. Be to, TopRent siūlo ne tik automobilių, bet ir motorolerių bei motociklų nuomos paslaugas.
PROS:
 • Vienos mažiausių auto nuomos kainų rinkoje
 • Įvairūs atsiskaitymo būdai (grynais, kortele, bankiniu pavedimu ir per interneto banką)
 • Nemokamas rezervacijos atšaukimas ar koregavimas
 • Nėra ribojamas kilometražas
 • Priimamos ir debetinės kortelės
 • Konsultacijos teikiamos visą parą
 • Techninė pagalba kelyje
 • Nuomojami ne tik nauji lengvieji automobiliai, bet ir motociklai bei motoroleriai
 • Greita ir patogi rezervacijos sistema
 • Detaliai aprašomi visi nuomojami automobiliai ir pateikiama visa reikalinga informacija
CONS:
 • Mažas prabangių automobilių nuomos pasirinkimas

TopRent – daugiau nei 12 metų Lietuvoje auto nuomos paslaugas teikianti įmonė. Tačiau įmonė veikia ne tik Lietuvoje: kai kurias paslaugas ji siūlo ir Rygoje, Taline, Tenerifėje bei Amsterdame. Vilniuje TopRent teikia ir motociklų bei motorolerių nuomos paslaugas. Įmonė išsiskiria savo paslaugų kainodara: TopRent automobilių nuomos kainos yra vienos mažiausių rinkoje.

Pagrindiniai faktai

Apie nuomos paslaugą Apie automobilius
Nuomos kaina parai
nuo 12.55€ iki 49.78€
Kėbulo tipai universalas, visureigis (SUV)
Nuomos laikotarpis nuo 1 paros Automobilių klasės standartinė, vidutinė, kompaktinė, ekonominė, MINI (MDMR)
Automobilių parko dydis 33 automobiliai Automobilių markės Toyota, Renault, Ford, Volkswagen (VW), Hyundai
Nuomos punktai Vilniuje (2), Kaune (3), Klaipėdoje (1), Palangoje (1) Automobilių pagaminimo metai

Kaip išsinuomoti automobilį?

Greitą automobilio rezervaciją galite atlikti telefonu +370(616)55336. Papildomos informacijos taip pat ieškokite el. paštu: info@toprent.lt. Automobilį išsinuomoti galite ir internetu. Tam tikslui jums reikės:

 1. Apsilankyti www.TopRent.lt svetainėje. Ten puslapio centre matysite automobilio nuomos paieškos langą. Jame turėsite nurodyti iš kur pasiimsite ir kur grąžinsite automobilį bei nuomos laikotarpį. Taip pat galėsite pažymėti ar turite nuolaidos kodą. Jį turėdami – galėsite juo pasinaudoti ir gauti nuolaidą.TopRent automobilio nuomos paieška
 2. Dalis nuomojamų automobilių yra pateikiami ir po paieškos forma esančiame sąraše. Automobilį galite išsirinkti ir per jį.
 3. Pasirinkus norimus užsakymo kriterijus (vietą ir laiką) ir paspaudus „Ieškoti geriausio pasiūlymo”, būsite nukreipti į automobilio pasirinkimo puslapį. Jame matysite visas nuomai paruoštas transporto priemones. Šoniniame meniu galėsite keisti rezervacijos detales bei naudotis paruoštais filtrais, kurie leis susiaurinti automobilių sąrašą. Transporto priemones galėsite filtruoti pagal pavarų dėžės tipą ir klasę (viena jų – motociklai ir motoroleriai).
 4. Išsirinkus vieną iš transporto priemonių, spauskite „Rezervuoti”. Prieš rezervaciją taip pat galite susipažinti su bazine informacija apie pasirinktą transporto priemonę bei nuomos taisyklėmis.
 5. Tuomet būsite nukreipti į priedų pasirinkimo puslapį. Jame galėsite matyti galutinę nuomos kainą bei pasirinkti papildomas paslaugas ir priedus. Galėsite rinktis draudimo planą, automobilio atsiėmimą ne darbo metu, jo pristatymą į jūsų pasirinktą vietą, automobilio plovimą po nuomos. Taip pat galėsite išsinuomoti papildomą įrangą: vaikišką kėdutę, Tom-Tom navigacijos sistemą, elektrinį paspirtuką. Galėsite rinktis ir tarp kitų papildomų paslaugų bei priedų. Pasirinkus visus norimus priedus ir papildomas paslaugas, spauskite „Tęsti rezervaciją”.
 6. Būsite nukreipti į užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo puslapį. Jame turėsite suvesti vairuotojo informaciją bei apmokėti užsakymą. Visą užsakymo informaciją galėsite keisti bet kuriuo metu.

Kitos paslaugos

TopRent siūlo ilgalaikė ir trumpalaikę automobilių nuomą bei motociklų ir motorolerių nuomą.

Akcijos / nuolaidos

TopRent siūlo pasinaudoti nuolaidus kodu „Pasiilgau”. Jį suvesti galima automobilio nuomos paieškos lange, pagrindiniame puslapyje.

Auto nuomos paslaugų naudojimas

TopRent paslaugomis naudotis nesudėtinga. TopRent.lt puslapyje rasite pagrindines auto nuomai reikalingas funkcijas: automobilio nuomos paieškos langą, taip pat nuomojamų automobilių sąrašą. Taip pat galėsite automobilius filtruoti pagal jų klasę bei pavarų dėžę. Filtrų skaičius yra ribotas, todėl konkretesnių faktų ir detalių apie kiekvieną automobilį turėsite ieškoti kiekviename jų dedikuotame puslapyje.

TopRent.lt informaciją apie nuomos paslaugas, jų kainodarą, privalumus ir kt. pateikia aiškiai, viskas aprašoma detaliai. Užsakymo detales galima keisti bet kuriame užsakymo vykdymo žingsnyje (išskyrus po apmokėjimo).

Galima teigti, kad nors TopRent.lt trūksta funkcionalumo, kurį siūlo rinkos lyderiai, visumoje įmonės auto nuomos paslaugomis pasinaudoti yra labai paprasta.

Klientų atsiliepimai

TopRent klientų įvertinimai Lietuvoje:

Google – apie 4/5
Rekvizitai – 4.6/10

Teigiamai įmonę vertinantys klientai dažnai pažymi automobilių kokybę bei patrauklią paslaugų kainą. Tuo tarpu klientai, turintys nusiskundimų įmonės veikla, pažymi nesusipratimus su klientų aptarnavimu, papildomų paslaugų įkainius.

Rekvizitai ir kontaktai

Įmonė: UAB Top Rent
Adresas: Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius
Tel. nr.: +370(616)55336
El. paštas: info@toprent.lt

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TopRent automobilių nuoma”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

TopRent automobilių nuoma
TopRent automobilių nuoma

Automobilių nuoma - visi nuomotojai vienoje vietoje | Venirent.lt
Logo
Enable registration in settings - general