Automobilių nuoma Klaipėdoje

Visi Klaipėdos auto nuomotojai vienoje vietoje!
Automobilių nuoma

Klaipėda – vienas iš industrinio verslo centrų ir kurortinių regionių Lietuvoje. Nenuostabu, kad automobilių nuoma šiame mieste yra tokia paklausi. Nesvarbu koks jūsų poreikis – verslo kelionė ar atostogos – automobilių nuoma Klaipėdoje su VeniRent bus pigi ir paprasta!

Klaipėda yra miestas, į kurį mielai atvyksta lankytojai iš viso pasaulio. Automobilių nuoma Klaipėdoje yra puikus būdas keliauti nesinaudojant viešuoju transportu ar taksi, suteikiantis daugiau laisvės tyrinėti miestą ir jo apylinkes.

Automobilių nuomos paslaugas Klaipėdoje teikia kelios bendrovės, kurių kiekviena siūlo įvairių transporto priemonių, tinkančių visiems biudžetams ir poreikiams. Daugelio šių bendrovių biurai yra netoli pagrindinių oro uostų, pavyzdžiui, Palangos tarptautinio oro uosto, todėl atvykus į Klaipėdą lengva atsiimti automobilį. Dauguma automobilių nuomos bendrovių siūlo nemokamas paėmimo paslaugas iš savo buveinių, o kai kurios taip pat teikia išlaipinimo paslaugas kituose Lietuvos miestuose.

Nuomojantis automobilį Klaipėdoje, svarbu įsitikinti, kad prieš pasirašydami bet kokius dokumentus perskaitėte visas sąlygas. Kai kurios automobilių nuomos agentūros reikalauja, kad nuomoto automobilio vairuotojas būtų vyresnis nei 21 metų, o dauguma reikalauja pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir pasą arba asmens tapatybės kortelę. Taip pat verta patikrinti, ar taikomi kokie nors papildomi mokesčiai, kai automobilį atsiimate arba grąžinate ne darbo valandomis.

Vienas iš pagrindinių automobilių nuomos Klaipėdoje privalumų yra tas, kad galite keliauti, kur tik norite, nesirūpindami, ar pasikliauti viešojo transporto tvarkaraščiais, ar laukti taksi. Tai taip pat suteikia keliautojams galimybę savo tempu tyrinėti netoliese esančius miestus ir kaimus, leidžiančius atrasti paslėptų perlų, kurių kitu atveju jie galbūt nepamatytų. Be to, turintieji automobilius gali naudotis nemokamomis automobilių stovėjimo vietomis visame Klaipėdos centre, ant prietaisų skydelio parodę automobilio stovėjimo bilietą – to neįmanoma padaryti naudojantis viešuoju transportu.

Automobilio nuomos kaina priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės tipo ir nuo to, kuriam laikui ji išnuomojama, tačiau dažnai tai kainuoja pigiau nei važiuoti taksi ar naudotis viešuoju transportu kelias dienas. Nuomojantis automobilius taip pat svarbu atkreipti dėmesį į degalų sąnaudas, nes daugelis paslaugų teikėjų ima papildomus mokesčius, jei degalų kiekis grąžinamas ne toks pat, koks buvo iš pradžių – todėl prieš pasirašydami sutartį visada patikrinkite, kokia degalų politika taikoma!

Turistams, ieškantiems alternatyvaus būdo ištirti Klaipėdą už jos šurmuliuojančio centro ribų, automobilių nuoma gali būti tai, ko jiems reikia. Toks lankstumas suteikia daugiau laisvės, o tai reiškia, kad vairuotojai gali patys leistis į nuotykius šioje įdomioje Lietuvos dalyje!

Top Review Category

The Best Product Category

Automobilių nuoma - visi nuomotojai vienoje vietoje | Venirent.lt
Logo
Enable registration in settings - general