Mikroautobusų (furgonų) nuoma

Mikroautobuso nuoma gali būti patrauklus pasirinkimas tiems, kuriems reikia transporto priemonės trumpoms kelionėms, šeimos atostogoms arba daiktams pervežti.

Prieš pasirašant sutartis su nuomos bendrovėmis, svarbu išsiaiškinti mikroautobuso nuomos detales.

Mikroautobusų tipai, kuriuos reikėtų apsvarstyti nuomojantis

Jums reikalingo mikroautobuso tipas priklausys nuo konkrečių jūsų poreikių ir keleivių skaičiaus. Skirtingi tipai yra šie:

  • Keleiviniuose mikroautobusuose gali tilpti iki 12 žmonių ir bagažas, todėl jie puikiai tinka šeimos kelionėms ar grupinėms išvykoms.
  • Minivenai pasižymi geresnėmis degalų sąnaudomis nei keleiviniai mikroautobusai, tačiau juose vis tiek yra daug vietos keleiviams ir kroviniams.
  • Krovininiuose mikroautobusuose yra mažai sėdimų vietų, tačiau juose daug vietos daiktams pervežti ar įrangai gabenti.

Sprendžiant, kurį mikroautobusą išsinuomoti, svarbu nustatyti, kurio tipo mikroautobusas geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Nuomos kainos ir mokesčiai

Nuomodamiesi mikroautobusą, turėtumėte žinoti apie taikomus nuomos įkainius ir papildomų paslaugų kainas. Dauguma nuomos bendrovių ima mokestį už dieną, nors kai kurios gali siūlyti ir savaitės ar mėnesio įkainius. Be bazinės kainos, gali būti taikomi papildomi mokesčiai už degalus, draudimą, mokesčiai už sutarties sąlygų nesilaikymą ir t.t.. Prieš pasirašydami sutartį, svarbu perskaityti visas sąlygas, kad įsitikintumėte, jog suprantate visas su nuoma susijusias papildomas išlaidas.

Grąžinimo taisyklės

Dauguma nuomos bendrovių reikalauja, kad nuomininkai grąžintų transporto priemonę laiku, su pilnu degalų baku ir geros būklės. Jei naudojantis transporto priemone padaroma kokia nors žala, nuomininkams gali tekti padengti remonto išlaidas. Jos gali būti automatiškai nuskaičiuojamos nuo depozite paliktos kredito kortelės. Svarbu perskaityti grąžinimo taisykles ir klausti, jei kas nors neaišku, nes skirtingose nuomos bendrovėse jos gali labai skirtis.

Top Review Category

The Best Product Category

Automobilių nuoma - visi nuomotojai vienoje vietoje | Venirent.lt
Logo
Enable registration in settings - general